Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

FERRINO LIGHTEC SM 850 (shingle) , 215CM

69 
Spací vak s minimálnymi rozmermi a hmotnosťou ponúkajúci vynikajúce tepelné vlastnosti. Ideálny pre tých, ktorých aktivity vyžadujú kompaktné rozmery.

Husky Mikro +2°C – Ľavý zips

79 
Určený najmä pre cyklistov, ktorí ocenia malý rozmer a hmotnosť spacáku, oceníte ho ale aj pri letnom prespávaní v prírode.

HUSKY Spacák rady Mikro – Mini 0°C,

54 
HUSKY Spacák rady Mikro. Vyrážate často na cyklovýlety alebo len na svojich cestách potrebujete šetriť každý gram? Spací vak Mini 0°C je so svojou extra nízkou váhou a malým prepravným objemom vynikajúcou voľbou práve pre Vás. Tento model je tak ľahký, že ho v batožine takmer neucítite. Bol vyvinutý do teplejšieho obdobia, v ktorom vám poskytne dostatočný tepelný komfort a odolá nepriazni počasia. To všetko vďaka perfektným použitým materiálom. Súčasťou sú samozrejme nevyhnutnosti ako napríklad systém pravého a ľavého zipsu, pozdĺžne zapínanie, zateplená golier, sťahovanie v kapucni, či vonkajšie vrecko na drobnosti, golier okolo ramien, kompresný obal. Určený predovšetkým pre cyklistov, ktorí ocenia malý rozmer a hmotnosť spacáku, oceníte ho ale aj pri letnom prespávaní v prírode.

Spací vak Ferrino Lightec 550 2020

69 
Ferrino Lightec 550 2020 Rada ultraľahkých syntetických spacích vakov Ferrino Lightec s vynikajúcim tepelným výkonom. Výplň tvorí tenká duté vlákna H. T. F. Compact®, ktorá majú skvelú zbaliteľnosť a nízku váhu. Zateplené légy prekrývajú zipsy, aby nedochádzalo k tepelným stratám, zipsy sú navyše obšité pevnou vložkou, aby nedochádzalo k zadrhávania jazdca o okolitý materiál. Kapucňu možno stiahnuť pomocou šnúry a One Touch systému, ktorý zjednodušuje manipuláciu. Ak hľadáte ľahký, dobre zbaliteľný spacák s výplňou, ktorá hreje aj keď je vlhká, tak ste tu správne.

Spací vak Ferrino Yukon Plus , ľavý – 220cm

62 
Ferrino Yukon Plus 2020 Spací vak so syntetickou výplňou z dutých vlákien, ktoré poskytujú skvelý tepelný výkon. Švy sa nikde nestretávajú, takže je zamedzené veľkým tepelným stratám. Dlhý zips je chránený zateplenú légou. Vnútorné golier zvyšuje celkový komfort, príjemne hreje, ale je schopný efektívne odvádzať vlhkosť od tela na povrch spacáku. Priestrannú kapucňu je možné stiahnuť jednou rukou pomocou One Touch systému. V kempe, na tábore alebo na chate - skvele poslúži nech už budete kdekoľvek.

vložka do spacieho vaku Ferrino PRO LINER MUMMY

21 
Ferrino PRO LINER MUMMY Vložka do múmiového spacieho vaku z veľmi ľahkého saténového polyesteru.ktorý znižuje hmotnosť a veľkosť v zloženom stave. Vložka je doplnená o vrecko na vankúš a bočné otváranie.