Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Scarpa Helix Hyper Blue

89 
Stalwart v talianskych spoločnostiach line up, najnovšia verzia Scarpa Helix horolezectvo topánky je ideálny pre vstupnú úroveň do strednej triedy horolezec. Pohodlie, výkon a podpora sú prioritou s Helix. Topánky plochý profil a pravidelný tvar zabezpečiť prvý z týchto troch bodov, zatiaľ čo Vibram XS Edge jediný poskytuje dostatok lepkavé výkon, či už začínate v interiéri, alebo sa teší vzrušenie z lezenie vonku. Topánky tuhšie medzipodrážka poskytuje dostatok podpory, ktorá vám umožní sústrediť sa na presné umiestnenie nôh a zlepšiť svoju techniku. Helix je semiš hornej prináša veľa priedušnosti robiť ideálne pre dlhšie sedenie a strednej-grade multi ihrisko stúpania. Scarpa Helix Horolezectvo Topánky Ponúkané: Vibram XS Edge Sole Semiš horné plochý profil pravidelný tvar Medium + tuhosť

Scarpa Helix WMN

89 
Stalwart v talianskych spoločnostiach line up, najnovšiu verziu Scarpa Helix Horolezectvo topánky žien je ideálny pre vstupnú úroveň do strednej triedy horolezec. Pohodlie, výkon a podpora sú prioritou s Helix. Topánky plochý profil a pravidelný tvar zabezpečiť prvý z týchto troch bodov, zatiaľ čo Vibram XS Edge jediný poskytuje dostatok lepkavé výkon, či už začínate v interiéri, alebo sa teší vzrušenie z lezenie vonku.  

Scarpa Mojito

129 
Scarpa Mojito Trekové unisex topánky Scarpa Mojito sú pohodlné a ľahké, vhodné na cesty, športové aktivity aj bežné nosenie. Dostupné v klasickom prevedení alebo trendy farbách.

Scarpa Mojito WMN

129 
Scarpa Mojito je dnes už kultová, pohodlná a ľahká obuv vhodná na cestovanie, rôzne športové aktivity a bežné nosenie. Ide o praktickú, všestrannú obuv, ktorú si vďaka jej pohodliu obľúbite.

Scarpa Velocity dámske

89 
Scarpa Velocity Pohodlie, trvanlivosť a flex Základný kameň sortimentu horolezeckej obuvi SCARPA, vysoko kvalitnej obuvi, ktorú môžu použiť horolezci na všetkých úrovniach. Model Velocity WMN bol prepracovaný tak, aby bol šetrnejší k životnému prostrediu tým, že stavia obuv na ultra odolnej Vision gume SCARPA a dá sa znova vyriešiť, šetrí materiál a predlžuje životnosť topánky. Zvršok z mikrovlákna je šetrný k vegánom a dá sa ľahko prať, takže bez ohľadu na to, ako veľmi budete tieto topánky šplhať, bude svieža a vydrží dlho a dlho. So špeciálnym zameraním na vnútorné lezenie, Velocity sa zmestí na rôzne tvary chodidiel a vďaka systému Wave-Closure, stredovo vychýlená FFXW stredná a stredná šírka chodidla znamená, že táto topánka je pohodlná na každodenné použitie. Športovec SCARPA a známy horolezec Robbie Phillip's napísal sériu blogov o výbere a vyťažení z vašich horolezeckých topánok. Môžete si ich pozrieť tu.

Scarpa Velocity pánske

89 
Velocity  Scarpa - ideálny pre váš prvý zážitok z horolezectva v hale alebo v prírode! Táto horolezecká obuv nemá predpätie a je dodávaná s veľmi pohodlnou výdržou, vďaka čomu je vhodná ako bežná pouličná obuv. Vďaka tomu môžete topánky ľahko udržiavať dlhšiu dobu - je to ideálne pre vysokohorských lezcov a všetkých tých, ktorí kladú vysoký dôraz na výkon. Protišmyková podrážka vám dáva dostatok priľnavosti na tanieroch alebo na lezeckej stene, materiál z mikrovlákna sa nenapína a topánka si zachová svoj tvar. Slučky a popruh na háčiky a slučky uľahčujú obúvanie a vyberanie topánok. Perfektná kombinácia pohodlia, odolnosti a skvelej ovládateľnosti - rýchlosť od Scarpa!