Zobrazených 1–12 z 26 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Garneau REVO XR3

79 
Garneau REVO XR3 Cyklistické tretry Revo XR3 majú priedušnú silonovú podrážku s vymeniteľnými vložkami, ktoré zadržiavajú alebo prepúšťajú vzduch v závislosti od ročného obdobia.

SH-CW40G

49 

SH-CW40G

SH-CW40 Vám zabezpečí vynikajúci komfort na bicykli i vedľa neho. Obuv je určená pre rekreačné jazdkyne a víkendové vychádzky. Vhodné pre nový systém CLIC'R, ale aj pre tradičné SPD systém. Špecifikácia produktu Topánky Shimano SH-CW40G trekingové Turquoise Komfort na bicykli i vedľa neho pre rekreačných jazdcov a víkendové výjazdy  

SH-CW41G

49 

SH-CW41G

Popis technológie SHIMANO CLIC'R Jedná sa o nový systém pedálov zameraný na jazdca, začínajúce s nášľapnými pedálmi. V porovnaní s bežnými pedálmi alebo pedále s klipsňami ponúka nášľapné pedále neporovnateľne vyššiu účinnosť prenosu energie z nôh jazdca do pohonu byciklu. Pedále SHIMANO CLIC'R umožňujú najazdiť viac, rýchlejšie a dlhšie s menšou únavou. A nielen to. Lepšie stabilita zlepšuje schopnosť ovládania byciklu. Dajte zbohom starej neúčinné obuvi a vymeňte ju za nášľapnú. Túto technol využívajú pedále: PD-T700, PD-T400, PD-MT50, PD-T420 Parametre SHIMANO CLIC'R
  • menšie predpätie pružiny pre ľahšie našliapnutie a uvoľnenie
  • nášľapná sila> o 60% nižšia ako u SPD
  • uvoľňovacia sila> o 50% nižšia ako u SPD (v polohe najnižšieho predpätie pružiny)
  • naklápacie klietka pre ľahké našliapnutie
  • bráni nechcenému uvoľneniu

SH-CW41P

49 

SH-CW41P

Zvršok
  • sieťovina zvršku pre pocit pohodlia a vysokú priedušnosť
  • klasické uzatváranie šnúrkou pre rovnomerné obopnutie a pohodlie pri chôdzi
  • pásik zaisťuje spoľahlivo slučky šnúrok
Stielka
  • stielka CT, pohodlná stielka s výplňami EVA, absorbujúca rázy
Tvar
  • špeciálny dámsky výkonnostný turistický tvar pre pohodlie pri chôdzi aj na bicykli

Shimano RC7

119 
Shimano  RC7 Červené cyklistické tretry Shimano RC7 ocenia nielen cyklisti pretekári, ale tiež všetci tí, ktorí chcú dosahovať na cestách tie najlepšie výsledky. Spája sa v nich pohodlie s perfektným výkonom pri šliapaní

SHIMANO ME2 WMN BLACK/GREEN

59 

SHIMANO ME2 WMN BLACK/GREEN Pekný dizajn pre každú slečnu, vyborna kvalita a životnost.

SHIMANO ME3 WMN

69 
SHIMANO ME3 WMN Tretry vhoné pre amaterov ale aj profík si pri nich príde na svoje, vhodné do každého počasia.

SHIMANO RP3

59 

SHIMANO RP3

Cyklistické cestné tretry Shimano RP3 obujú rekreační cyklisti, ktorí trávia v sedle dlhé hodiny a dôraz kladú na maximálne pohodlie. Tretry nie sú celkom tuhé, preto sú pohodlnejšie. Ich vlastnosti najlepšie využijete na cestnom bicykli.

Shimano RP5 Black

89 
Shimano RP5 Black Tretry pre cestnú cyklistiku zo série RP5 s bezšvovým jednodielnym zvrškom poskytuje ideálny komfort počas celodenných výjazdov. Ľahká nylonová podrážka je vystužená aj ľahkým karbónom pre čo najoptimálnejší prenos sily pri šliapaní do pedálov.

SHIMANO RP5 WHITE

89 

SHIMANO RP5 WHITE

Športové cestné tretry Shimano SH-RP5 s výbornou ventiláciou a tuhú podrážkou. Spoľahlivý systém uzatvárania s dvojicou pásikov a prackou pre pevné obopnutie. Presadenie pásky zmierňujú zaťaženie v najvyššom mieste priehlavku. Poddajné výplne jazyka zvyšujú pohodlie.  

Shimano SH-ME2

59 

Shimano SH-ME2

Topánky Shimano SH-ME2 (SH-ME200) sú navrhnuté pre začiatočníkov horských bicyklov a ponúkajú mimoriadny výkon a životnosť za prijateľnú cenu. Jeho robustná gumová podrážka poskytuje optimálne priľnutie na a z kolesa, zatiaľ čo zosilnená medzipodošva je zodpovedná za efektívny prenos sily. Tri zipsy s technológiou Cross-X poskytujú užívateľovi bezpečné držanie bez stlačenia.

Shimano SH-ME3

69 

Shimano SH-ME3 Cyklistické tretry Shimano v čiernej farbe sú veľmi komfortné, ľahko sa zapínajú a navyše maximálne zefektívňujú šliapanie. Vďaka použitým technológiám si ich obľúbia i náročnejší cyklisti. Elegantný čierny dizajn s prackami vyzerá jednoducho perfektne.