Zobrazených 1–12 z 18 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Ferrino dámsky spacák Yukon Pro Lady

81 
Dámsky spací vak so syntetickou výplňou z dutých vlákien, ktoré poskytujú skvelý tepelný výkon. Švy sa nikde nestretávajú, takže je

Ferrino Yukon Plus SQ Maxi 2020, pravý/ľavý 220cm

62 
Predľžený dekový spací vak so syntetickou výplňou z dutých vlákien, ktoré poskytujú skvelý tepelný výkon. Švy sa nikde nestretávajú, takže je zamedzené veľkým tepelným stratám. Dlhý zips je chránený zateplenú légou. Vnútorné golier zvyšuje celkový komfort, príjemne hreje, ale je schopný efektívne odvádzať vlhkosť od tela na povrch spacáku. Priestrannú kapucňu je možné stiahnuť jednou rukou pomocou One Touch systému. V kempe, na tábore alebo na chate - skvele poslúži nech už budete kdekoľvek.

Husky Army -17°C

79 
Husky Outdoor -17°, určený predovšetkým na výlety do prírody, vodácku turistiku, ale aj treking od jari až do zimy.

Husky Gizmo -5°C, 220CM , PRAVÝ

69 
Dekový spací vak -5°, určený predovšetkým na výlety do prírody, vodácku turistiku, ale aj treking od jari až do zimy pri zachovaní pohodlia klasického dekového spacáku. Skvelo poslúži aj ako prikrývka na chate či chalupe.

HUSKY Gizmo Army -5°C , Ľavý 220cm

57 
Gizmo Army je klasický dekový model s armádnym designom, v ktorom si užijete predovšetkým pokojný spánok v príjemnom pohodlí a dostatočnom priestore. Od jari až do neskorej jesene ho tak bez obáv vezmete so sebou do prírody, na vodu alebo na dlhšiu dovolenku v kempe či na chalupe.

HUSKY Husky -10°C, ĽAVÝ, 220CM

65 
Husky Outdoor -10°, určený predovšetkým na výlety do prírody, vodácku turistiku, ale i treking od jari až do zimy.

Husky Kids Galy -5°C – PRAVÝ, RED/GREEN

37 
Spacák Kids Galy od outdoorového výrobcu Husky zaistí komfortný spánok mimo domova všetkým malým cestovateľom.

Husky Kids Merlot -10°C

45 

Husky Outdoor Kids -10°, určený pre deti do výšky 150 cm na výlety do prírody, vodácku turistiku, ale aj treking od jari až do zimy.

Husky Ladies Majesty -10°C, PRAVÝ, 200CM

70 
Husky Outdoor -10°, spacák určený predovšetkým pre ženy na výlety do prírody, vodácku turistiku, ale i treking od jari až do zimy.

HUSKY SPACÁK OUTDOOR KIDS MASTER -10°C

49 
Zmenšená verzia klasického, múmiového, spacieho vaku s dlhším zipsom. Kids Master -10°C bol navrhnutý tak, aby veľkostne a špecifickým dizajnom potešil