Zobrazených 1–12 z 26 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

R2 ALLIGATOR

25 
Bezrámové športové okuliare R2 Alligator s kompaktnou šošovkou z jedného kusu odolného polykarbonátu, naviac s protisklzovými postrannicami skvelo sedia a svojou univerzálnosťou sa hodí pre široké spektrum

R2 ATH01J WIND

39 
R2 ATH01J WIND S vetrom o preteky. Wind je vyrobená v súčasnosti najpokročilejšou technológiou IN-MOLD, ktorá zaisťuje najvyššou bezpečnosťou štandard. Kombinácia 22 ventilačných otvorov, nízkej váhy, dokonalého usadenie a aerodynamického tvaru zaručuje vysoký komfort. Vďaka odnímateľnému štítku sa WIND hodí na ceste aj do terénu. Praktický upínací systém, ktorý sa optimálne prispôsobí tvaru a veľkosti hlavy zaisťuje dokonalé usadenie helmy na hlave. Antibakteriálne odnímateľná podšívka so sieťovinou proti hmyzu sa postará o odvod potu.

R2 ATH01L WIND

39 

R2 ATH01L WIND

je vyrobená v súčasnosti najpokročilejšou technológiou IN-MOLD, ktorá zaisťuje najvyššou bezpečnosťou štandard. Kombinácia 22 ventilačných otvorov, nízkej váhy, dokonalého usadenie a aerodynamického tvaru zaručuje vysoký komfort. Vďaka odnímateľnému štítku sa WIND hodia na cestu aj do terénu. Prakotický upínací systém, ktorý sa optimálne prispôsobí tvaru a veľkosti hlavy zaisťuje dokonalé usadenie helmy na hlave. Antibakteriálne odnímateľná podšívka so sieťovinou proti hmyzu sa postará o odvod potu.

R2 ATH02U PRO – TEC

48 
R2 ATH02U PRO – TEC Helma R2 PRO-TEC je ideálnou voľbou pre cyklistov, ktorí sa neuspokoja s kompromisom. Športový vzhľad podčiarkuje túto jedinečnú helmu, ktorá ponúka maximálny komfort pri zachovaní nízkej váhy a vysokej bezpečnosti vďaka technológii IN-MOLD.  

R2 ATH04D ARROW

39 

R2 ATH04D ARROW

Perfektne odvetraná prilba so 24 otvormi, ktoré umožnili znížiť váhu až na 220g pri zachovaní 100% bezpečnostného štandardu. Jednoduché upínanie a predovšetkým veľmi pohodlné nosenie vďaka mäkkému a zároveň antibakteriálnemu polstrovanie. Helma je vybavená sieťkou proti lietajúcemu hmyzu.

R2 ATH04F ARROW

39 

R2 ATH04F ARROW

Perfektne odvetraná prilba so 24 otvormi, ktoré umožnili znížiť váhu až na 220g pri zachovaní 100% bezpečnostného štandardu. Jednoduché upínanie a predovšetkým veľmi pohodlné nosenie vďaka mäkkému a zároveň antibakteriálnemu polstrovanie. Helma je vybavená sieťkou proti lietajúcemu hmyzu.

R2 ATH04P ARROW

39 
R2 ATH04P ARROW Popis: Perfektne odvetraná helmy sa 24 otvormi, ktoré umožnili znížiť váhu až na 220g pri zachovaní 100% bezpečnostného štandardu. Jednoduché upínanie a predovšetkým veľmi pohodlné nosené vďaka mäkkému a zároveň antibakteriálnemu polstrovanie. Arrow je vybavená ochranou proti lietajúcemu hmyzu.

R2 ATH04U ARROW

43 
R2 ATH04U ARROW Cyklistická prilba R2 Arrow ATH04U bielo-šedo-ružová lesklá 2019. Cyklistická prilba R2 Arrow je perfektne odvetraná prilba so 24 otvormi, ktoré umožnili znížiť váhu až na 200g pri zachovaní 100% bezpečnostného štandardu. Má jednoduché upínanie a predovšetkým veľmi pohodlné nosenie vďaka mäkkému a zároveň antibakteriálnemu polstrovaniu. Arrow je vybavená ochranou proti lietajúcemu hmyzu.

R2 ATH08R TRAIL

75 
R2 ATH08R TRAIL R2 TRAIL - špička v dizajne i bezpečnosti.

R2 ATH10U DUCKY

33 
R2 ATH10U DUCKY pohodlná a predovšetkým bezpečná dětstká helma s pekným dizajnom. Vybavená sieťkou proti hmyzu, stabilným upínaním a štítkom, ktorý je súčasťou tvaru helmy.

R2 ATH11E TRAIL

46 

R2 ATH11E TRAIL

Športovci si vyžiadali extra odvetranú helmu a tak sme vyvinuli model ROCK. 23 strategicky rozmiestnených prieduchov zaisťuje optimálne odvetranie a tým príjemný komfort. Použitá IN MOLD technológia vám garantuje, že vaše lebka bude chránená najlepšiu možnú technológií v cyklistickom priemysle.

R2 ATH13H TOUR

29 

R2 ATH13H TOUR

R2 TOUR je našou ekonomickou ponukou pre rekreačných športovcov. Aj táto pekná helma vám ale ponúkne nečakaný komfort a hlavne, dostatočnú ochranu pri vynikajúcej váhe 225g.