Rossignol VISOR SINGLE LENSE WHITE
169 €
Najnovšia dámska prilba VISOR má integrovaný štít, ktorý nahrádza lyžiarske okuliare.
Nie je na sklade
Najnovšia dámska prilba VISOR má integrovaný štít, ktorý nahrádza lyžiarske okuliare. Vymeniteľný štít VISOR s filtrom kategórie 2 poskytuje široké zorné pole, kompletnú ochranu očí a tváre od vonkajších vplyvov a vyklápanie/zaklápanie je veľmi jednoduché. Vďaka In-Mold EPS konštrukcii a jednoduchému nastaveniu veľkosti kolieskom ponúka táto prilba bezpečie, komfort pri nízkej hmotnosti.
Súvisiace produkty
Bollé Freeze Plus
Užite si svoj deň v horách s FREEZE PLUS, okuliarmi proti zahmlievaniu a poškriabaniu, ktoré sú ideálne na každodenné sedenia.
BOLLE Y7 OTG
Lyžiarske okuliare značky Bolle. Hlavnou výhodou modelu Y7 OTG je veľká sférická dvojvrstvová šošovka Volt, pod ktorou bez problémov môžete nosiť vlastné
LYŽE S VIAZ. ROSSIGNOL PURSUIT 100 XPRESS (RAHBK02)+XPRESS 10 B83 BK/WHT(FCGD014)
Cenovo dostupné lyže na upravené zjazdovky, Rossignol PURSUIT 100 je zárukou hravého carvingového oblúka pre začiatočníkov a mierne pokročilých.
Marker Consort woman
Marker Kojak
Štýlovú prilbu Kojak je možné, vďaka jej atraktívnemu vzhľadu, komfortu, nízkej váhe a vysokému stupňu ochrany, použiť ako pre zjazdové lyžovanie, tak i na snowboard. A keď skončí zima, ani vtedy sa s ňou nemusíte lúčiť. Pri modeli z Bike and Snow edície totiž po vybratí výstelku a krytov uší ľahko nacvaknete letné cyklo podušky a hurá do bike parku.
