Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 9 24 36

ALTUS sedák-Harness Zodiac veľkosť S/M

49 
-jeden kotviaci bod -1x pútko na materiál -bezpečnostná spona -veľkosť: S-M -hmotnosť: S-M 400 g -materiál: PA / AL 7075-T7

hrudný úväz CLIMBING TECHNOLOGY Torse

35 
hrudný úväz CLIMBING TECHNOLOGY Torse Hrudný úväz s nastaviteľnými ramennými popruhmi CLIMBING TECHNOLOGY Torse určený na použitie so sedacím úväzom. Dve robustné oceľové pracky slúžia na nastavenie požadovanej veľkosti. Pomáha lezcovi zostať vo vzpriamenej polohe pri zavesení na lane alebo pri zlaňovaní.

Pánsky horolezecký úväzok Climbing Technology Ascent

56 
horolezecký úväzok Climbing Technology Ascent  je s vylepšenou ergonómiou a silnú konštrukcií ešte lepšie v rozložení zaťaženia pri zachovaní vynikajúceho komfortu. Tento vzťah medzi spracovaním, kvalitou a komfortom je jedným z mnohých parametrov vyvyšujících tento úväzok nad ostatné úväzky v tejto kategórii. Bedrový pás bez kompresných bodov zaisťuje vďaka sieťovine dokonalú priedušnosť a veľmi rýchle sušenie. Implementovaný T-systém pripojený k bedrovému pásu a nohaviciam zaručuje maximálnu slobodu pohybu aj v teplom oblečení. Tento sedací úväzok je vybavený štyrmi nastavovacími prackami z ľahkej zliatiny pre jednoduché a okamžité prispôsobenie veľkosti k telu v rôznych aktivitách. Obohatenie sedadla o 4 veľké nosiče na boku a 2 malé nosiče vzadu umožňuje vziať si so sebou všetko potrebné príslušenstvo a doplnky potrebné na zdolanie prekážok pri ceste k vytýčenému cieľu.